HINNAD

Lastehoiu kohatasu ühes kuus:                                                                   

5 päeva nädalas 380 EUR                                                                                          

4 päeva nädalas 340 EUR

3 päeva nädalas 300 EUR

2 päeva nädalas 262 EUR

Tallinna linn toetab lapsevanemat hüvitisega 166 EUR ühes kalendrikuus lapse kohta.  Samuti toetavad lapsevanemat erinevad elukohajärgsed vallad. Näiteks Rae valla toetus viiel päeval hoius käiva lapse eest on 310 EUR ühes kuus. 

  • Kuutasule lisandub söögiraha 3 EUR iga kohalkäidud päeva eest.
  • Söögiraha ei tasuta nende päevade eest, mil laps hoiust puudub.
  • Päeva hind hoius on 35 EUR. Lepingu sõlminud klientidele on  lisapäeva hinnaks 25 EUR.
  • Koht on võimalik broneerida pikemalt ette. Broneerimistasu on 50 EUR. Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele. Broneerides sõlmivad lapsevanem ja lastehoid lepingu, mis tagab, et lapsele on koht hoius tagatud alates lapsevanema soovitud kuupäevast.
  • Üldiselt on n-ö “õppeaasta” keskel meie juurde keerulisem kohta saada, kuna sügiseks on meil enamus kohad juba broneeritud või täidetud. Võimalik on ka end panna järjekorda, mille puhul teavitame Teid koha vabanemise puhul.
  • Babywatch lastehoiul on olemas tegevusluba, mis tähendab, et lapsevanem saab taotleda kohalikult omavalitsuselt lastehoiutoetust. Lisainformatsiooni küsige elukohajärgsest kohalikust omavalitsusest. Lapsehoiuteenuse hüvitamine Tallinna linnas: http://www.tallinn.ee/Teenus-Lapsehoiuteenuse-huvitamine